20201215_115943Відбувся черговий семінар голів організаційних ланок Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України здотриманням усіх карантинних обмежень. Тематика навчання профспілкових працівників стосувалася змін, які відбуваються у структурі обласної організації у зв’язку із змінами в адміністративно – територіальному устрої держави. Навчання розпочала Матвеєва Т.А. – голова обласної організації Профспілки, яка окреслила основні напрямки діяльності структурних ланокобласної організації Профспілки в умовах ліквідації більшості районів вобласті та створення територіальних громад. 20201215_102415Зокрема, вона наголосила натому, що структурні зміни обласної організації будуть у подальшому залежати від реєстрації внесених змін до Статуту Профспілки працівників освіти і науки України у Міністерстві юстиції України, від визначення повноважень територіальних громад та укрупнених районів, зокрема в галузіосвіти. Лугина О.В. – юрисконсульт обласної організації зупинився на питаннях, які виникають у зв’язку з припиненням фінансування освітянської галузі з районних бюджетів з 1 січня 2021 року. Він наголосив, що завершення адміністративно-територіальної реформи зумовило зміни в бюджетному законодавстві, згідно з якими з 01.01.2021 видатки на освіту з районних бюджетів не здійснюються, а Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», на жаль, не дав відповідей на проблемні питання. Ці проблемні питання і пропозиції варіантів виходу із ситуації, яка склалася, і озвучив юрисконсульт.

Наступне питання навчання – статистична звітність. З даного питання інформацію подала Дудка Н.В. – заступник голови обласної організації. Вона ознайомила присутніх з методикою заповнення статистичних звітів, наголосила на поданні іншої статистичної звітності. Усі питання викликали ділове обговорення серед учасників семінарута обмін думками з власного досвіду.

                   20201215_10245420201215_102533

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>