Список делегованих до складу комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України


      Прізвище, ім’я, по-батькові

         Організація, якою делеговано

Бобровник Світлана Миколаївна Козелецькою районною організацією Профспілки
Бобруйко Надія Володимирівна Козелецькою районною організацією Профспілки
Ворох Сергій Максимович Первинною профспілковою організацією ДПТНЗ ”ЧВПУПО”
Гончар Юрій Миколайович Первинною профспілковою організацією ЧПЛ ДП
Демченко Олег Васильович Борзнянською районною організацією Профспілки
Деркач Ольга Федорівна Чернігівською районною організацією Профспілки
Друзь Олена Олександрівна Носівською районною організацією Профспілки
Дудка Ніна Валентинівна Первинною профспілковою організацією студентів НДУ
Заголій Тетяна Спиридонівна Прилуцькою міською організацією Профспілки
Іванова Ніна Миколаївна Первинною профспілковою організацією ЧПЛ побуту
Івашко Тамара Миколаївна Бобровицькою районною організацією Профспілки
Кайдаш Михайло Дмитрович Первинною профспілковою організацією ЧНТУ
Кириченко Алла Анатоліївна Корюківською районною організацією Профспілки
Кисіль Світлана Геннадіївна Варвинською районною організацією Профспілки
Красківський Павло Григорович Ріпкинською районною організацією Профспілки
Кулагін Віктор Олександрович Менською районною організацією Профспілки
Ячна Марина Геннадіївна Первинною профспілковою організацією студентів ЧНПУ
Лейберов Олексій Олегович Первинною профспілковою організацією працівників НДУ
Лелюшок Олександр Іванович Бахмацькою районною організацією Профспілки
Любенко Андрій Андрійович Первинною профспілковою організацією працівників ЧТКТТ
Матвеєва Тетяна Анатоліївна Первинною профспілковою організацією студентів ЧНПУ
Мироненко Геннадій Миколайович Городнянська районна організація Профспілки
Мостіпан Світлана Григорівна Сосницькою районною організацією Профспілки
Назарук Людмила Борисівна Прилуцькою міською організацією Профспілки
Нестерко Леонід Іванович Прилуцькою районною організацією Профспілки
Нечай Олександр Іванович Первинною профспілковою організацією працівників ПГПК
Вернигорова-Грома Катерина Олександрівна Срібнянською районною організацією Профспілки
Новик Людмила Степанівна Первинною профспілковою організацією ЧЦПТО
Падалка Юлія Сергіївна Первинною профспілковою організацією студентів ПГПК
Пархоменко Наталія Сергіївна Первинною профспілковою організацією студентів ЧНТУ
Ячний Геннадій Миколайович Первинною профспілковою організацією ЧОІППО
Попович Лариса Миколаївна Первинною профспілковою організацією студентів ЧТКТТ
Приходько Роман Сергійович Первинною профспілковою організацією студентів НДУ
Качан Валентина Іванівна Н-Сіверською районною організацією Профспілки
Ряба Віра Василівна Чернігівською районною організацією Профспілки
Савченко Віра Іванівна Ічнянською районною організацією Профспілки
Сапон Сергій Петрович Первинною профспілковою організацією студентів ЧНТУ
Свердлов Микола Іванович Коропською районною організацією Профспілки
Смирнова Віра Іванівна Чернігівською міською організацією Профспілки
Сова Світлана Андріївна Щорською районною організацією Профспілки
Соляник Світлана Костянтинівна Талалаївською районною організацією Профспілки
Сорокін Володимир Костянтинович Ніжинською міською організацією Профспілки
Тимошенко Анатолій Григорович Первинною профспілковою організацією працівників ЧНПУ
Ткаченко Володимир Іванович Семенівською районною організацією Профспілки
Куликівською районною організацією Профспілки
Чеботаєва Інга Віталіївна Ніжинською районною організацією Профспілки
Штайнеккер Наталія Григорівна Ніжинською міською організацією Профспілки
Янченко Олексій Михайлович Чернігівською міською організацією Профспілки