Ось і закінчився перший звітний період у діяльності первинної профспілкової організації Кіптівської територіальної громади Профспілки працівників освіти і науки України, а це означає, що прийшов час прозвітувати про зроблене за 3 роки в первинній профспілковій організації громади.

Для профспілкових організацій усіх рівнів, виборного профактиву звіти і вибори – напружена і відповідальна пора. А для ППО громади – це своєрідний екзамен перед членами профспілки, а зрештою, і перед всіма освітянами трудових колективів , мають 100% членство у нашій Профспілці. У 2017 році очолити первинку довірили Бобруйко Н.В.

21 жовтня 2019 року на базі Прогресівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася І звітно-виборна конференція первинної профспілкової організації Кіптівської територіальної громади. Делегати конференції заслухали звіт про роботу профспілкового комітету Профспілки за період з 2017 по 2019 роки, звіт ревізійної комісії, сформували склад профкому первинної профспілкової організації громади та визначили основні напрямки роботи на майбутній період.

Голова ППО громади Надія Бобруйко у своїй доповіді серед першочергових завдань за звітний період відзначила вдосконалення соціального діалогу з керівниками об’єднаної територіальної громади, оплати праці, зокрема, дотриманні законодавства у виплаті надбавок і доплат працівникам закладів освіти, проведення атестації педагогічних працівників, представлення до нагород, оздоровлення спілчан та їх дітей. Звернула увагу делегатів на виклики та проблеми Профспілки та наголосила, що їх подолання можливе лише солідарними діями.

У виступах делегатів конференції Ляшко Н.А., Вовнянко Т.С., Сташук Н.Ф. зазначалося, що профспілка працівників освіти громади не тільки зберегла соціально- економічні досягнення минулих років, а й покращила їх результати. Значна роль приділялася профспілковим комітетом соціальному діалогу, тісній співпраці з головою сільської ради і відділом освіти громади, законодавчій, правовій та культурно-масовій роботі.

«Сьогодні вже настав час, коли кожен член профспілки повинен усвідомити, що Профспілки – це не каса взаємодопомоги або організація по придбанню та розподілу путівок, дитячих подарунків тощо. Мотивація профспілкового членства сьогодні полягає в захисті прав і інтересів членів профспілки,» – відзначив у своєму виступі делегат конференції, начальник відділу освіти Кіптівської сільської ради Станіслав Пузирний.

У виступах профспілкових лідерів неодноразово прозвучало, що всім членам профспілки, а не тільки виборним органам, треба наполегливо працювати, щоб зробити свою Профспілку масовою, згуртованою організацією однодумців, які зберігають вірність цінностям профспілкового руху, віру в солідарність та єдність у відстоюванні своїх трудових прав.

Роботу первинної профспілкової організації громади одноголосно визнано задовільно.

Головою профспілкової організації Кіптівської територіальної громади обрано Надію Бобруйко.

1 (1)-IMG_20190215_095307

                                               Тетяна Вовнянко – заступник голови первинної

                                                         профспілкової   організації Кіптівської

                                                         територіальної громади

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>