DSC_0153Яскраво, феєрично, емоційно – так пройшов танцювальний батл між 3 та 4 гуртожитками Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Цей захід став найграндіознішою танцювальною подією року. Як і в 2017 році, коли вперше він був проведений у стінах вишу, так і цього року організаторами виступили профком студентів та фахівці соціально-гуманітарного відділу.

Готувалися гуртожитки до Майдансу протягом місяця під керівництвом студентів-хореографів факультету культури і мистецтв. Робота була кропіткою, виснажливою, але вартою того, адже в результаті обидві команди показали високий рівень підготовки.

Найтанцювальніша подія року була б неможливою без підтримки ректорату Ніжинського державного університету та профкому студентів.

MyDance стає вже традиційним шоу для нашого університету та всього міста. Цього року до дружньої університетської родини приєдналася команда Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя, яка виступала поза конкурсом.

Усі команди отримали призи та подарунки від профкому Первинної профспілкової організації студентів університету , які вручив його голова Іванюк Сергій.

DSC_0159 DSC_0161 73256363_10212407964433791_7050320259563126784_o

 

 

                                         Сергій Іванюк – голова первинної профспілкової організації студентів

Ніжинського державного

                                        університету імені Миколи Гоголя

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>