Чергова звітно-виборна кампанія в обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України стартувала весною 2019 року.

Станом на 1 жовтня 2019 року звітно-виборні збори пройшли у 215 первинних профспілкових організаціях закладів і установ освіти області.

Повністю провели  звіти і вибори   первинні профспілкові організації Чернігівської міської організації Профспілки.

В усіх первинних профспілкових організаціях закладів дошкільної освіти м. Ніжина пройшли звітно-виборні збори, на яких була дана позитивна оцінка роботи Профспілки в цілому по відстоюванню рівня оплати праці спілчан.

У обласній організації станом на 1 жовтня 2019 року діє 31 первинна профспілкова організація у територіальних громадах. На даний час уже відбулися звітно-виборні збори та конференції у Первинних профспілкових організаціях  Куликівської, Малодівицької, Линовицької , Талалаївської, Вертіїівської, Кіптівської територіальних громад.

У закладах вищої освіти звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів відбулася у Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Первинні профспілкові організації  Ніжинського агротехнічного коледжу та Чернігівського професійного будівельного ліцею провели свої звітно-виборні збори.

Робота профспілкових комітетів організацій, де пройшли звітно-виборні збори та конференції, була визнана задовільною. Належно оцінили учасники зборів і конференцій роботу профспілкових лідерів Клименко В.П. (ППО Куликівської територіальної громади), Нестерка Л.І. (ППО Малодівицької та Линовицької територіальних громад) , Соляник С.К. (ППО Талалаївської територіальної громади), , Чеботаєвої І.В.(ППО Вертіївської територіальної громади), Бобруйко Н.В.(ППО Кіптівської територіальної громади), які були знову обрані головами первинних профспілкових організацій територіальних громад.

Делегати звітно-виборної конференції первинної профспілкової організації студентів КТКТ ЧНТУ уже втретє обрали своїм лідером Буйну Л.М., учасники звітно-виборних зборів Ніжинського агротехнічного коледжу  вдруге обрали Дейкуна П.В. головою первинної профспілкової організації.  Обох лідерів було  нагороджено нагрудним знаком ЦК Профспілки працівників освіти і науки України «Профспілковий лідер».  Гончару Ю.М. члени первинної профспілкової організації Чернігівського професійного будівельного ліцею довірили очолювати організацію на наступні п’ять років. Юрія Миколайовича було нагороджено Почесною Грамотою комітету Чернігівської обласної організації.

У своїх виступах учасники зборів і делегати конференцій   наголошували на тому, що існування Профспілки неможливе без усвідомленого профспілкового членства. Дієвими мотиваційними факторами перебування у Профспілці вони називали дієвість профспілкових органів у питаннях соціального захисту членів профспілки. Відмічалося, що організаційні ланки здійснювали контроль за використанням коштів  освітньої субвенції та  її залишками і  проводили постійний моніторинг своєчасної виплати заробітної плати, винагороди, надбавки педагогічним працівникам за престижність праці, доплат.

Під час проведення зборів відмічалося, що організаційні ланки активізували  роботу щодо ведення соціального діалогу на рівні закладів і установ освіти, об’єднаних територіальних громад, районів і  міст. Про це свідчить наявність норм колективних договорів і угод, які захищають членів Профспілки.

Члени Профспілки наголошували, що важливими мотиваційними факторами для спілчан є надання безкоштовної правової допомоги, зокрема, в судових процесах, оздоровлення членів Профспілки та членів  їх сімей. Особливої уваги, наголошували учасники зборів,  заслуговує  обласна Програма оздоровлення та відпочинку членів нашої Профспілки. Путівки у пансіонати і санаторії  видаються спілчанам та членам їх сімей за рішенням районних, міських, первинних організацій.Часткова оплата однієї путівки з бюджету комітету обласної організації складає  33 % вартості путівки. Решта – за рахунок районних, міських, первинних організацій та відпочиваючих.

Матеріальна допомога, туристично-відпочинкові екскурсії, спортивно-масова робота залишаються важливими мотиваційними факторами перебування у Профспілці.

За підсумками зборів та конференцій були прийняті відповідні рішення по подальшому вдосконаленню діяльності первинних профспілкових організацій закладів і установ освіти.

Звітно-виборна кампанія в обласній організації триває.

20191008_133454

20191008_135744

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>