За два дні до вечору всіх святих…29 жовтня профспілковий комітет студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка зібрав в актовій залі майже всіх студентів, щоб попрощатися з старим і непотрібним та відсвяткувати Helloween!

Ведучі конкурсної програми члени культурно-масової комісії Мащенко Катерина та Колісник Владислав розпочали свій виступ із інтригуючого повідомлення, що саме в цей вечір немає ні минулого, ні майбутнього. І тому треба насолоджуватися містичним «зараз», якого на справді не існує.

Свято Helloween зародилося ще в дохристиянську епоху, у племенах кельтів, які заселяли землі Ірландії, Північної Франції та Англії. За їхніми легендами, у ніч на 1 листопада приходив Новий рік і відкривався кордон між світами живих і мертвих.. Щоб не стати жертвою привидів, потрібно було своїм страшним виглядом їх налякати. Ця традиція існувала, поки не прийшло християнство: представники духовенства заборонили навіть згадувати про цю ніч. Але в ІХ ст. католицька церква перенесла день святих із 13 травня на 1 листопада, і, за іронією долі, кельтське свято знову відродилося! Ніч перед цим днем називається Helloween, що в перекладі означає – вечір усіх святих.

За два дні до вечору всіх святих…На сьогодні, перейнявши ірландські традиції, майже всі країни світу використовують це свято як забавку і веселяться з превеликим задоволенням. Студенти нашого коледжу теж не залишились осторонь, і тому вирішили його відсвяткувати. Програма, яку запропонував профком студентів складалася з 5 конкурсів: сценка з життя вампірів чи привидів, пісня на «жахливий» сюжет, танець, складання заповіту та гумористична озвучка уривку з фільму жахів.

Оцінювало виступи не менш «жахливе» й креативне журі, в складі якого були директор коледжу Попенко О.М. представлена ведучими в ролі Снігової Королівни, Балицька Ганна — у ролі Мінні Маус, Могильнікова Дарія – Супервумен, Худоян Діана – Маліфесента й Харевич Руслан – граф Дракула.

За два дні до вечору всіх святих…У «страшно» жартівливих випробуваннях узяло участь три команди сміливих борців проти привидів, які представляли такі відділення: початкове, фізичного виховання і видавничої справи та редагування. Кожна команда по-своєму була цікавою й оригінальною. У результаті, за визначенням компетентного журі, «перемогла» дружба, і всі отримали солодкі подарунки.

Після конкурсної програми за запрошенням профкому студенти вирушили до їдальні на дискотечний майданчик, де Голуб Богдан, член культурно-масової комісії профкому, енергійною музикою подарував усім ще кілька годин веселого й драйвового настрою!

Олена Лисенко
голова первинної профспілкової організації студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка

За два дні до вечору всіх святих…

За два дні до вечору всіх святих…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>