Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя»Цього року видатному українському письменнику Миколі Гоголю виповнилося б 210 років! На честь цього у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулося справжнє свято гумору та винахідливості – Кубок Гоголя.

Кращі команди з усієї України, зірки Ліги Сміху та українські зірки гумору веселили та піднімали настрій не тільки студентам, а й великій кількості пересічних ніжинців, які традиційно заповнили зал.

Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя»Організаторами дійства виступив профком студентів та соціально-гуманітарний відділ університету. Варто зазначити, що голова профкому студентів Ніжинського державного університету Сергій Іванюк є капітаном команди «Дуракам закон не писан», яка представляє місто Ніжин у різних куточках України в КВНівських кубках та є учасником нового сезону Західної Ліги Сміху (Львів та Рівне).

Після гри кожна команда отримала спеціальні нагороди від профкому студентів.

Ще раніше профком студентів виступив організатором Міжфакультетської гри КВН «Кубок Ректора». Як бачимо, гумористичний рух в університеті розвивається та прогресує.

Усе дійство відбувалося за підтримки ректора університету Олександра Самойленка, міського голови Анатолія Лінника та депутатів обласної ради.

Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя»

Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя»

Всеукраїнський фестиваль КВН «Кубок Гоголя»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>