Чернігівські освітяни в черговий раз відзначилися на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісуНастільний теніс – це спорт для будь-якого віку, у якому немає часу на лінощі. Це найкраща підтримка міцного здоров’я, бадьорості духу, кмітливості, а також – доступний інструмент для приємного проведення часу з друзями та колегами. Спортсмени різного віку азартно ведуть поєдинок із маленькою ракеткою в руці. І кожен знає, як швидко летить час, і як складно відірватися від столу, тому перемога важлива для всіх і кожного.

Чернігівські освітяни в черговий раз відзначилися на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісуЗ гарним настроєм, у передчутті вітань із перемогою відбулася урочиста церемонія закриття Всеукраїнських змагань з настільного тенісу серед освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України. Голова Організаційного комітету Любов Гарбаренко привітала усіх учасників із завершенням спортивного свята. У своєму слові вона подякувала суддівській колегії, колективу спорткомплексу Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, освітянам за професійну й точну гру і справжній емоційний заряд, який триматиме усіх у тонусі до наступних зустрічей! До церемонії нагородження було запрошено Івана Стєпакова – головного суддю змагань та Ізяслава Тираспольського – суддю національної категорії.

Чернігівщину на змаганнях представляла команда в складі: Інни Білащенко, Наталії Овсійко, Сергія Іллющенка, Олексія Молочка, Андрія Острянко.

На початку організатори відзначили переможців в особистому заліку. Так, ІІІ місце в особистому заліку серед жінок здобули Інна Білащенко (команда Чернігівської області). І місце в особистому заліку серед чоловіків здобув Олексій Молочко (команда Чернігівської області). Переможців і переможниць нагороджено дипломами, медалями та подарунками від організаторів.

У командному заліку “бронзу” здобула команда Чернігівської області.

Ще одне свято спорту завершилося. Нагороди знайшли своїх героїв і поїхали у різні куточки нашої країни. І якщо ви не любите теніс, значить ви ще просто не пробували грати у нього! Спробуйте і нехай вам щастить!

За інформацією Прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України

Чернігівські освітяни в черговий раз відзначилися на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу

Чернігівські освітяни в черговий раз відзначилися на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу

Чернігівські освітяни в черговий раз відзначилися на Всеукраїнських змаганнях з настільного тенісу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>