Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається Всесвітній День вчителя, який був заснований в 1994 році. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів – день, у який відзначаються роль і заслуги освітян у формуванні майбутнього любої країни, їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

У Всесвітній день вчителя освітянські профспілки всього світу закликають уряди та інших партнерів сфери освіти зробити свій внесок у формування висококваліфікованих кадрів сфери освіти, наділених широкими правами і можливостями. Це є найнадійніший шлях надання якісної освіти кожній дівчинці, хлопчикові, жінці та чоловіку.

Вкрай важливим завданням є забезпечення всім вчителям, не залежно від країни проживання та місця роботи, гідних, безпечних умов праці та справедливої заробітної плати. В цей день бажаємо усім нам профспілкової солідарності, сили духу та рішучості у відстоювання власних прав! Нехай зміни, що очікують на нашу галузь, принесуть підвищення соціального статусу та матеріального благополуччя для кожної освітянської родини!

Голова Чернігівської обласної організації
Профспілки працівників освіти і науки України                                             Т.А. Матвеєва

Вітаємо педагогів області зі Всесвітнім днем вчителя

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>