В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентівТретього жовтня в актовій залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась конференція первинної профспілкової організації студентів вишу.

На захід були запрошені ректор НДУ Олександр Самойленко, голова первинної профспілкової організації працівників Олексій Лейберов, представники студентського самоврядування, гості. Конференцію відкрила заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ніна Дудка.

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентівДелегати конференції заслухали інформацію про роботу профкому первинної профспілкової організації студентів університету та нові напрями роботи.

Учасники конференції відзначили, що у звітному періоді профспілковим комітетом проведено результативну роботу у сфері соціально-економічного захисту студентів, культурної, оздоровчої роботи та розвитку туризму і спорту.

Разом з тим, були озвучені проблеми, які не було вирішено за попередній період: удосконалення механізму взаємовідносин між профкомом та студентською радою університету, відкритість та колегіальність щодо прийняття рішень тощо.

На конференції відбулись вибори голови первинної профспілкової організації студентів та його заступника.

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентівНа посаду голови первинної профспілкової організації студентів були висунуті дві кандидатури: Сергій Іванюк та Дмитро Горнов. У залі засідання обидва претенденти представили свої передвиборчі програми, які до цього були опубліковані на офіційному сайті НДУ.

Заслухавши програми обох кандидатів, делегати конференції обрали головою первинної профспілкової організації студентів НДУ Сергія Іванюка. Заступником голови профкому обрано Альону Бузюн.

Сергій Іванюк зазначив, що вважає необхідним оновити роботу профкому, сформувати нове бачення розвитку організації, знайти нові підходи до вирішення проблем та реалізувати задекларовані в програмі ідеї.

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентів

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентів

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентів

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентів

В НДУ обрано голову первинної профспілкової організації студентів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>