1569565483_5bffbb7d2836d-134145Неофіційно відзначати День дошкілля почали ще з 2006 року (ініціатива загальноукраїнських видань для працівників дошкільної освіти). Таким чином прагнули звернути більше уваги на дошкільне дитинство в цілому.

Офіційна ж історія святкування розпочалася з 5 листопада 2010 року. Цього дня  відбувся І Всеукраїнський з’їзд педагогічних працівників дошкільної за участю понад 1250 працівників дошкільної освіти з усіх регіонів України.

У 2016 році Асоціація працівників дошкільної освіти ініціювала, а МОН розробило проект Указу Президента України «Про Всеукраїнський День дошкілля». У проекті датою відзначення обрали 27 вересня, а за традицією дошкільників вітають у останню неділю вересня.

Наразі у галузі дошкільної освіти працює майже 310 тисяч працівників, з них понад 130 тисяч педагогів.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи.

Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. Саме у цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки  вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це справжня Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі, помічники вихователів, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, медсестри, психологи, логопеди, дефектологи. Вони проводять цікаві заняття, прогулянки, екскурсії, свята, відповідають за збереження життя та здоров’я  вихованців.

1569565538_say

Щиро вітаємо усіх дошкільників із професійним святом!

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення усіх творчих ініціатив та пошанування праці державою та суспільством.

Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасимою енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>