Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

З ваших знань, з вашої любові до дітей і до обраного фаху починаються усі професії на землі.

Від вашої праці значною мірою залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, а й те, які духовні і культурні цінності успадкують майбутні покоління.

З вашої доброти виростають усі найкращі риси у ваших учнях, з вашого терпіння постають успіхи ваших вихованців, учнів, студентів.

Окремі слова привітань – ветеранам педагогічної праці. Доземний уклін вам за те, що віддали вихованню молоді багато років, дарували дітям світло знань, доброти, мудрості. Ваша наука принесла і принесе користь не тільки вашим випускникам, а й молодшим колегам, яким ви передали свої професійні секрети.

Бажаємо усім освітянам області здоров»я й оптимізму, нових творчих пошуків і знахідок, реалізації задуманого і здійснення мрій, щастя і благополуччя в родинах та колективах.

Хай усіх, хто обрав учительську долю, об»єднує спільна благородна мета виховувати нове покоління нової України у мирі і злагоді!

Голова обласної організації

Профспілки працівників освіти і науки України                                         Т.А.Матвеєва 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>