З 16 по 20 вересня Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України провела семінар для голів районних та міських організацій, первинних профспілкових організацій вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Цей захід ознаменував собою початок нового навчального року в системі профспілкової освіти.

Основне питання, яке “червоною ниткою” проходило через усі лекції та тренінги семінару, можна сформулювати так: “Профспілковий рух на сучасному етапі: проблеми і шляхи їх вирішення”. Саме цій темі, відкриваючи семінар, і присвятила свій виступ, Тетяна Матвеєва, голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Продовжуючи програму семінару, юрисконсульт обласного комітету Профспілки Олексій Лугина докладно проаналізував методику підготовки, вивчення і розгляду питань трудового законодавства на засіданнях виборних органів Профспілки, яка в подальшому буде використовуватись керівниками у своїй практичній роботі.

Решту часу профспілкові лідери вивчали форми і методи організаційної роботи, брали участь у практичних заняттях з питань атестації педагогічних кадрів, а також відточували навички на тренінгах “Засідання виборного органу Профспілки” та “Професійне вигорання лідера організації”.

У рамках семінару також були використані такі форми навчання, як обмін досвідом і обговорення за круглим столом. Зокрема, в такому режимі профспілковці розглядали питання мотиваційних аспектів в діяльності первинних профспілкових організацій та побудови ефективної організаційної роботи.

На завершення семінару голова обласної організації Профспілки Тетяна Матвеєва підкреслила, що організація профспілкового навчання і надалі залишатиметься одним з ключових напрямків роботи обкому: “Зараз наші соціальні партнери постійно підіймають “планку” свого професіоналізму. Ми, в свою чергу, повинні докласти усіх зусиль аби бути їм гідними партнерами і опонентами в питаннях захисту прав членів нашої Профспілки”.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>