Рішенням суду Бондарчука Є.Г. поновлено на роботі Рішенням Носівського районного суду від 17.01.2018 поновлено на роботі директора Носівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Бондарчука Євгена Григоровича. Ще влітку 2017 року Носівська міська рада прийняла рішення про переведення всіх директорів шкіл об’єднаної територіальної громади на контрактну форму трудового договору строком на один рік.

Єдиний з керівників ЗОШ, хто не написав заяву про переведення на контракт, був директор Носівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Бондарчук Євген Григорович. Тому 5 вересня 2017 року наказом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради його звільнено з посади за відмову від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці згідно з п. 6 ст. 36 КЗпП України.

Як активний профспілковий діяч, Бондарчук Є.Г. не міг погодитись з неправомірними діями роботодавця і оскаржив своє звільнення до суду. Його інтереси представляв юрисконсульт обласної організації Профспілки Лугина О.В.

17.01.2018 Носівський районний суд задовольнив позов у повному обсязі. Як зазначив суд у своєму рішенні, відповідач не мав жодних правових підстав вимагати укладення контракту в обов’язковій формі.

Таким чином, суд підтвердив позицію обласної організації Профспілки, що переведення педагогічних працівників на контрактну форму трудового договору без їх згоди, не відповідає закону.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>