Подарунки під ялинку від освітянської Профспілки Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України під час зимових канікул організувала та провела багато заходів з нагоди святкування новорічних та різдвяних свят. Організатори подбали про те, щоб дітям було цікаво й весело протягом цих казкових днів і вони надовго запам’яталися їм.

Майже дві тисячі дітей спілчан стали учасниками вистави «Новорічна казка» Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Діти членів профспілкових організацій Ічнянського, Ніжинського, Носівського, Куликівського районів та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відвідали виставу «Різдвяна подорож до Чумацького шляху» Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського (Консерваторії).

Подарунки під ялинку від освітянської ПрофспілкиЗахоплюючі вистави не залишили байдужими ні дітей, ні їхніх батьків. Діти взяли участь у цікавих конкурсах та іграх, водили хороводи навколо ялинки з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями.

Новорічні свята для дітей запам’ятаються і подарунками. Солодощі від обласного комітету та комітетів організаційних ланок Профспілки отримали майже 17 тис. дітей членів Профспілки.

Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України ще раз щиро вітає багатотисячну освітянську громаду з Новорічними та Різдвяними святами! Пам’ятаємо, що профспілка – це не лише захист трудових прав, але і турбота про своїх спілчан як в скрутну, так і в святкову годину.

Подарунки під ялинку від освітянської Профспілки

Подарунки під ялинку від освітянської Профспілки

Подарунки під ялинку від освітянської Профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>