Пленум комітету Чернігівської міської організації Профспілки розглянув питання щодо надбавок за престижність педагогічної праці8 лютого 2018 року відбувся пленум комітету Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, на якому розглядалось питання про дії міської організації Профспілки у зв’язку зі зменшенням надбавки за престижність педагогічної праці у закладах освіти м. Чернігова.

У роботі пленуму взяли участь начальник фінансового управління Чернігівської міської ради Лисенко О.Ю., начальник управління освіти Білогура В.О., голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Матвеєва Т.А., юрисконсульт цієї організації Лугина О.В.

Керівники обох управлінь міської ради аргументували зниження надбавок недостатнім розміром освітньої субвенції для Чернігова та необхідністю приводити видатки у відповідність до кошторисів.

Пленум комітету Чернігівської міської організації Профспілки розглянув питання щодо надбавок за престижність педагогічної праціПрофспілкова сторона акцентувала увагу на юридичних порушеннях у наказах про зменшення надбавки, зокрема, недотримання двомісячного строку попередження про зміну умов оплати праці, гарантованого ст. 103 КЗпП України та ст. 29 Закону України «Про оплату праці» та недопустимість зворотної дії наказів на січень.

Перемовини тривали більше трьох годин.

Результатом стала домовленість, згідно з якою:

  1. Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Білогура О.В. зобов’язався вжити заходів щодо приведення наказів директорів ЗНЗ м. Чернігова про зменшення надбавок у відповідність до чинного законодавства.
  2. Голови первинних профспілкових організацій спільно з керівниками закладів в межах законодавства проаналізують штатні розписи, навчальне навантаження, щоб привести витрати у відповідність до кошторисів до 1 червня 2018 року.
  3. Сторони зобов’язались направляти спільні звернення до органів влади з метою виділення додаткових коштів для фінансування освіти м. Чернігова.
  4. Пленум продовжить свою роботу 14 лютого 2018 року.

Пленум комітету Чернігівської міської організації Профспілки розглянув питання щодо надбавок за престижність педагогічної праці

Пленум комітету Чернігівської міської організації Профспілки розглянув питання щодо надбавок за престижність педагогічної праці

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>