Боротьба за права педагогів м. Чернігова продовжується6 лютого 2018 року відбулась нарада представників загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та зустріч з начальником управління освіти міської ради.

У зв’язку з ситуацією, що склалась зі зменшенням надбавки за престижність педагогічної праці в м. Чернігові, 06.02.2018 управління освіти Чернігівської міської ради та профспілкова сторона провели нараду директорів загальноосвітніх навчальних закладів, їх заступників та голів первинних профспілкових організацій. На нараді начальник управління освіти В. Білогура та головний бухгалтер Н. Кот розповіли про дефіцит освітньої субвенції у 2018 році.

Після закінчення наради відбулась робоча зустріч представників профспілки з начальником управління освіти В. Білогурою. Головного освітянина міста було проінформовано про юридичні порушення в наказах, згідно з якими надбавка за престижність зменшувалась з 20% до 5% окладу не лише без дотримання двомісячного терміну попередження.

Перша вимога освітянської профспілки – дотримання ст. 103 КЗпП України та ст. 29 Закону України «Про оплату праці» про попередження працівників про зміну умов оплати праці не пізніше ніж за два місяці до їх запровадження.

Зважаючи на відсутність жодних гарантій роботодавця у вирішенні спору, відповідно до ст. 21 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» обласна організація Профспілки готує подання про усунення порушень законодавства про працю.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>