1642157957535Новорічні свята для дітей усіх поколінь асоціюються із казкою.

 

Щороку Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України під час зимових канікул дарує дітям свято. Усі організаційні ланки області провели новорічні свята для дітей, і кожен з них отримав новорічний подарунок. Солодощам від обласного комітету Профспілки раділи майже 14 тис. дітей членів Профспілки.

 

600 дітей спілчан з усіх куточків Чернігівської області відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка і переглянули виставу «Мауглі».

 

Ця казка привела юних глядачів у світ індійських джунглів, сповнених пригод, таємниць та несподіванок, і викликала надзвичайне захоплення і незабутні враження у дітей від гри акторів, світлових ефектів, костюмів героїв та декорацій. Найкращим показником задоволення від перегляду цієї вистави у ці зимові свята   є надія на наступну зустріч із чарівним світом мистецтва.

 

Канікули закінчилися, і діти пішли знову до школи. Але святковий настрій і позитивні емоції від новорічних свят завжди залишаються з ними.

1642157978444 (1)

1642157794139

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>