Навчання студентського профактиву – це інвестиція в майбутнє ПрофспілкиНа початку квітня відбувся семінар голів профкомів та профспілкового активу первинних профспілкових організацій студентів. Захід відкрила Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Вона наголосила на тому, що з кожним роком студентство стає все більш вагомим чинником суспільного життя і через свої громадські об’єднання, зокрема профспілкові організації, є активним учасником здійснення молодіжної політики, сприяє розв’язанню найважливіших студентських проблем соціального характеру. Обласний комітет у свою чергу постійно навчає молодіжний профспілковий актив.

Для учасників семінару був проведений тренінг «Нові форми організаційної діяльності». Тренер Світлана Задорожна – кандидат економічних наук, доцент Чернігівського національного технологічного університету, позаштатний викладач Навчального-методичного центру профспілок дала характеристику поколінням нашого суспільства. Бажання, мету життя і цінності кожного покоління визначали самі учасники семінару.

Навчання студентського профактиву – це інвестиція в майбутнє ПрофспілкиВони спільно з тренером дійшли до висновку, що сучасна молодь більш прагматична ніж попередні покоління. Вона орієнтована на успіх і готова для цього багато працювати. А учасники тренінгу зійшлися на тому, що необхідно шукати нові форми організаційної роботи для залучення молоді у профспілку і захисту їхніх інтересів.

Після тренінгу Ніна Дудка – заступник голови обласної організації Профспілки проінформувала присутніх про підсумки діяльності первинних профспілкових організацій студентів у 2017 році і вручила Почесну грамоту переможцю обласного огляду-конкурсу на кращу, районну, міську, вузівську організації – первинній профспілковій організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

Навчання студентського профактиву – це інвестиція в майбутнє Профспілки

Навчання студентського профактиву – це інвестиція в майбутнє Профспілки

Навчання студентського профактиву – це інвестиція в майбутнє Профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>