На Чернігівщині обрано нового студентського профлідераНаприкінці березня 2018 року відбулась конференція первинної профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

У роботі конференції взяли участь Микола Носко – ректор університету та Ніна Дудка – заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Зі звітною доповіддю про роботу профкому Первинної профспілкової організації студентів ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка за період з 8 грудня 2016 року по 27 березня 2018 року виступила голова профспілкового комітету Марина Ячна.

У своїй доповіді вона проаналізувала роботу профкому по залученню студентів у члени Профспілки, стан організаційної та культурно-масової роботи, активну співпрацю первинної організації з адміністрацією університету, студентським самоврядуванням та охарактеризувала напрацьовані механізми спільного прийняття рішень.

На Чернігівщині обрано нового студентського профлідераГолова організації, завершуючи звіт, подякувала головам профбюро факультетів, профактивістам за співпрацю, наголосивши, що лише консолідовано, завдяки активності, ініціативності, небайдужій громадянській позиції і спільним зусиллям можна змінити простір, у якому живе студентство.

На конференції виступили делегати, ректор університету, заступник голови обласної організації, яка вручила Почесну грамоту Федерації профспілкових організацій Чернігівської області первинній профспілковій організації студентів як переможцю обласного огляду-конкурсу у рамках Року первинної профспілкової організації, який проводила Федерація профспілок області у 2017 році.

У зв’язку з переходом за власним бажанням на іншу роботу делегати конференції звільнили Ячну Марину і обрали головою первинної профспілкової організації студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Гапоненка Дмитра.

Заступником голови обрана Якимець Єлизавета – студентка ННІ історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>