Лідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікаціюУ сучасному світі надзвичайної ваги набувають своєчасна інформація та якісні знання. Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і наук України з року в рік дбає про оновлення знань лідерів організацій. У кінці жовтня відбувся черговий семінар голів районних, міських організацій та первинних організацій вищих навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів.

Як завжди, навчання було насичене актуальною інформацією. Саме про взаємодію з контролюючими та іншими органами при захисті прав членів Профспілки розповідав у своєму виступі Олексій Лугина — юрисконсульт обкому Профспілки. Також він проаналізував антисоціальні проекти 2014 року, прийняття яких вдалося не допустити, та ті, які ще несуть загрозу правам освітян.

У даний час в обласній організації Профспілки проводиться звітно-виборна кампанія, а отже і це питання також було включене в програму семінару. З питаннями щодо ходу кампанії, відповідності проведення звітів і виборів статутним вимогам виступила Ніна Дудка – заступник голови обласної організації Профспілки.

Лідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікаціюДля учасників семінару також був проведений тренінг «Медіа-компетентність профспілкового лідера: використання традиційних та сучасних медіа». Розпочав заняття Віталій Копиш — спеціаліст обкому Профспілки з аналізу використання медіа-ресурсів обласної організації Профспілки на сучасному етапі. Загальний висновок такий: організація непогано представлена в мережі інтернет, активно формує власне інформаційне поле. Проте усі присутні погодилися з необхідністю активізувати створення інформаційних повідомлень про роботу організаційних ланок Профспілки.

Після аналізу сучасного стану інформаційної роботи, до проведення семінару підключився Володимир Ковальчук — юрист Навчально-методичного центру профспілок. Разом з тренерами учасники семінару попрацювали над поглибленням своїх знань у світі новітніх медіаресурсів інтернету. Зокрема, були розглянуті форми подачі інформації в мережі за допомогою традиційних і нових жанрів. Цікавим і недослідженим для профлідерів виявилося питанням просування профспілки в основних соціальних мережах. У ході цього навчального блоку учасники семінару розглянули соціальні мережі не лише як розважальний ресурс, а як потенційний майданчик для організації і спілкування членів Профспілки.

Лідери структурних ланок Профспілки підвищують свою кваліфікацію

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>