Команди учнів професійно-технічних навчальних закладів змагалися за звання найвеселіших та найкмітливішихУ рамках відзначення Дня охорони праці в Україні у Чернігові відбувся конкурс КВК серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, який вже не перший рік поспіль проводиться за ініціативою Управління Держпраці та Федерації профспілкових організації Чернігівської області. Тема цьогорічного КВК — а «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

У конкурсі взяли участь команди закладів професійно-технічної освіти, які добре підготувались до найбільш цікавого заходу з відзначення Дня охорони праці в Україні. У фіналі зустрілися команди Чернігівського професійного ліцею побуту, Чернігівського вищого професійного училища і Чернігівського професійного ліцею деревообробної промисловості.

Виступи команд-учасниць відзначилися ретельною підготовкою, творчим підходом до сценічного реквізиту й костюмів, тематичною відповідністю текстів, іскрометним гумором. Уболівальники – вчителі та учні – щиро підтримували команди своїх закладів, створюючи необхідну атмосферу свята у глядацькому залі.

Команди учнів професійно-технічних навчальних закладів змагалися за звання найвеселіших та найкмітливішихУ перервах між конкурсами глядачів творчими номерами розважали колективи й виконавці навчальних закладів міста.

За одноголосним рішенням журі, беззаперечним переможцем конкурсу стала дівоча команда Чернігівського професійного ліцею побуту. Дівчата Аліна Жовта, Ліля Засько, Наталія Іващишина, Жанна Клязника, Юлія Паніна продемонстрували міцні знання з техніки безпеки та охорони праці зі своєї спеціальності та чудовий артистичний талант.

Чоловіча команда учнів деревообробного ліцею у складі Михайла Дуги, Олега Кручиніна, Богдана Споднікайла, Едуарда Фокіна, Дмитра Широкого із захопленням змагалася у виконанні завдань, використовуючи гумор і демонструючи високий рівень знань з охорони праці.

За словами голови журі – начальника Управління Держпраці Сергія Дорошенка — цей конкурс ставить за мету зацікавити учнівську молодь нагальними проблемами у сфері охорони праці, сформувати правильне уявлення вимог безпечного виконання робіт у будь-якій галузі виробництва, у тому числі й тих, які опановують члени команд-учасниць, а також набути базових навичок охорони праці та промислової безпеки.

За підсумками заходу командам – учасникам було вручено подарунки та подяки від організаторів. Учням професійного ліцею побуту та професійного ліцею деревообробної промисловості, які є членами Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, заступник голови обласної організації Ніна Дудка вручила грошові премії.

Команди учнів професійно-технічних навчальних закладів змагалися за звання найвеселіших та найкмітливіших

Переможці конкурсу – дівоча команда Чернігівського професійного ліцею побуту!

Чоловіча команда КВК Чернігівського професійного ліцею деревообробної промисловості

Чоловіча команда КВК Чернігівського професійного ліцею деревообробної промисловості

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>