Кіровоградські освітяни відкрили для себе ЧернігівПротягом декількох січневих днів гостями Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок були лідери структурних ланок Кіровоградської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (в.о. голови — Сергій Петров). Представники цього центрального регіону вперше організовано завітали до Чернігова на навчання.

Семінар розпочався з круглого столу на тему “Особливості роботи профспілкових організацій в період децентралізації: взаємодія із соціальними партнерами, нова роль колективних договорів і угод”. В рамках дискусії своїм практичним досвідом з цього питання поділилася Тетяна Матвеєва — голова Чернігівської обласної організації Профспілки.

Кіровоградські освітяни відкрили для себе ЧернігівВ наступній частині заходу учасники попрацювали над питанням профспілкового менеджменту. Міні-тренінг “Техніка ефективного управління профспілковою організацією в умовах змін” провела Світлана Задорожна — кандидат економічних наук, доцент Чернігівського національного технологічного університету.

Далі розглядалися надважливі нюанси змістовної частини колективного договору та існуючі можливості наповнення документу перевагами для членів профспілки. Цю тематику для лідерів висвітив Володимир Ковальчук — юрист Підприємства “НМЦ” профспілок.

Завершилося навчання темою, яка завжди на часі для кожної профспілкової організації — мотивація профспілкового членства. Як правильно показати роботу профспілки? Як довести працівникам необхідність організації? Як працювати з антипрофспілковими активістами? На ці та інші питання слухачі семінару шукали відповіді разом з Віталієм Копишем — керівником та тренером Центру освіти дорослих “Перспектива” НМЦ, спеціалістом апарату Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Кіровоградські освітяни відкрили для себе Чернігів

Кіровоградські освітяни відкрили для себе Чернігів

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>