Звітує студентський профкомМинулого тижня у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І.Я. Франка відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації студентів. У роботі конференції взяли участь Мельничук Оксана – заступник директора з навчально-методичної роботи коледжу:

Нечай Олександр – голова первинної профспілкової організації працівників Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка, Дудка Ніна – заступник голови обласної організації Профспілки, Лугина Олексій – юрисконсульт обласної організації.

Звітувала про роботу профкому голова первинної профспілкової організації студентів Ляшенко Юлія. Вона, зокрема, відмітила, що у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі профспілкова організація студентів відіграє важливу роль у формуванні соціально активної, творчої, мобільної молоді і є своєрідним засобом реалізації молодого покоління своїх прав, обов’язків та ініціатив. Ця потужна організація охоплює усіх студентів коледжу.

За звітний період профспілковий комітет здійснював  контроль за виплатою стипендій та соціальної допомоги, за дотриманням надання пільг різним категоріям студентів, зокрема дітям-сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування, інвалідам, дітям із малозабезпечених сімей.

Профком активно співпрацює із адміністрацією закладу, із заступником директора з виховної роботи, бере постійно участь у підготовці та проведенні всіх культурних-масових заходів у коледжі.

Звітує студентський профкомЖоден захід у коледжі не проходить без фінансової підтримки профспілки. Адже саме з профспілкового бюджету виділяються кошти на придбання подарунків, грамот, кубків, медалей.

Доповідач відмітила тісну співпрацю адміністрації коледжу та профкому студентів і висловила подяку очільниці коледжу Шакурі Юлії за підтримку в роботі профкому студентів, за постійну допомогу та порозуміння.

Після звітної доповіді делегати конференції активно обговорювали роботу профкому за минулий рік. Усі виступаючі були єдині у тому, що сьогодні членство у профспілковій організації студентів ПГПК сприяє формуванню соціально-активної особистості, яка визнає цінності демократії, вміє робити відповідальний вибір, здійснювати свої плани, налагоджувати співпрацю у власних і суспільних інтересах, володіє життєвими навичками.

У зв’язку з тим, що частина членів профкому, постійно діючих комісій закінчила навчання і втратила зв’язок із профспілковою організацією, конференція дообрала до складу профкому, мандатної та ревізійної комісій профспілкових активістів і прийняла постанову по подальшому удосконаленню діяльності первинної профспілкової організації студентів.

Звітує студентський профком

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>