IMG_20201015_115402_411_2Днями у Комунальному закладі “Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Івана Франка” відбулася звітна конференція Первинної профспілкової організації студентів коледжу. У роботі конференції взяло участь 19 делегатів. Обов’язковою умовою її проведення стало дотримання карантинних норм.

Делегати конференції заслухали звіт про роботу профкому за період, що пройшов від звітно-виборної конференції. У доповіді відмічена плідна співпраця профкому із викладачами навчального закладу. Профспілковий комітет традиційноорганізовував святкові концерти, конкурси та спортивнізаходи. Запроваджений у березні карантин вніс корективи у культурні заходи, проте це не завадило дружньому спілкуванню онлайн. Так само було організовано привітання випускників.Без гучних пісень, але подарунки від студпрофкому отримавкожен випускник!

У обговоренні доповіді делегати конференції дали оцінку роботи профкому і внесли пропозиції щодо покращення його роботи.

Конференція прийняла рішення про зміну назви профспілкової організації студентів у зв’язку із зміною назви коледжу.

Делегати конференції обрали нового заступника голови первинної профспілкової організаціїДаткун Лілію та висловили слова вдячності за роботу Денисенко Наталії – колишньому заступнику голови організації.

IMG_20201015_115404_386 (1)

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>