76941516_867790490290154_9156539249057595392_nДля профспілкових організацій та профактиву усіх рівнів звіти і вибори – напружена і відповідальна пора.

У Носівському районі закінчився перший етап звітно-виборної кампанії. Про свою роботу прозвітувалися первинні профспілкові організації, у тому числі Макіївської, Носівської, Мринської територіальних громад Профспілки працівників освіти і науки.

А вже минулого тижня комітет Носівської районної організації звітував на звітно-виборній конференції про свою діяльність за звітний період з 2015 року.

У роботі конференції взяла участь Тетяна Матвеєва – голова обласної організації Профспілки.

З доповіддю про роботу комітету виступила Олена Друзь – голова районної організації.

У доповіді зроблено аналіз профспілкового членства за попередні роки, проаналізовано стан організаційної, інформаційної та культурно-масової роботи у звітному періоді. У доповіді відзначено, що особливого значення для захисту трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан набули домовленості сторін соціального діалогу щодо надання додаткових порівняно з чинним законодавством трудових та соціально-економічних пільг.

Серед першочергових здобутків за звітний період доповідач відзначила вдосконалення соціального діалогу з керівниками об’єднаних територіальних громад щодо оплати праці, дотримання законодавства у виплаті надбавок і доплат працівникам закладів освіти, проведення атестації педагогічних працівників, оздоровлення спілчан та їх дітей. Доповідач звернула увагу делегатів на виклики та проблеми, які стоять перед Профспілкою та наголосила, що їх подолання можливе лише завдяки солідарним діям усіх організаційних ланок.

У виступах делегатів конференції Данилко Л.М., Підгаєцької Н.І., Єрьоменкової Н.В. зазначалося, що Носівська районна організація Профспілки не тільки зберегла соціально-економічні досягнення минулих років, а й покращила їх результати. Значна роль приділялася соціальному діалогу, тісній співпраці з органами місцевого самоврядування і відділами освіти громад, законодавчій, правовій та культурно-масовій роботі. Члени Профспілки наголошували, що важливими мотиваційними факторами для спілчан є надання безкоштовної правової допомоги, зокрема, в судових процесах, оздоровлення членів Профспілки та членів їх сімей. Делегати конференції у своїх виступах наголошували, що особливої уваги заслуговує обласна Програма оздоровлення та відпочинку членів нашої Профспілки. Путівки у пансіонати і санаторії видаються спілчанам та членам їх сімей за рішенням районних, первинних організацій. Матеріальна допомога, туристично-відпочинкові екскурсії, спортивно-масова робота залишаються важливими мотиваційними факторами перебування у Профспілці.

На конференції виступила Тетяна Матвеєва – голова обласної організації Профспілки, яка дала оцінку ситуації, що склалася в галузі освіти у зв’язку з прийняттям нових законів та позиції Профспілки до цих змін.

Делегати конференції визнали роботу Носівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України задовільною.

Головою Носівської районної організації знову одноголосно обрано Друзь Олену Олександрівну.

78048593_678135716045592_8181835402353573888_n

IMG-99dfe5b9caeeebba02156e1b0e83a6ef-V

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>