7 липня Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з профспілковими активістами під час робочої поїздки до Чернігівської області.
У х292541251_5402706953131251_1418018464176873975_nоді спілкування він поінформував присутніх про роботу, яку виконує Федерація профспілок України в умовах воєнного стану. Зокрема організації роботи трудових колективів для досягнення перемоги на трудовому фронті, наданні гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам за рахунок профспілок, їх розміщення в оздоровчих закладах, туристських готелях, гуртожитках науково-методичних центрів, безкоштовного харчування і проживання, виділення фінансової допомоги регіональним об’єднанням на ремонти Будинки профспілок які постраждалим від обстрілів у т.ч. Чернігівській організації.
Матвеєва Т.А., – голова Обласної організаії Профспілки праівнків освіти і науки підняла питання щодо адресної допомоги спільчанам, які постраждали внаслідок бойових дій на території області, вирішення ряду законодавчих питань, які закладені в майбутніх законах щодо покращення соціально-економічного захисту працівників галузі в умовах воєнного стану в Україні.
                        Віримо в ЗСУ і разом чекаємо на Перемогу!
Снимок экрана 2022-07-08 в 11.38.22
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>