20210623_101216Наприкінці червня за ініціативи Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулася конструктивна зустріч голови обласної організації Матвеєвої Т.А., юрисконсульта обкому Лугини О.В. з представниками Дмитрівської громади щодо виплати та нарахування відпускних освітянам.

На зустріч була запрошена Жукова Л.О. – заступник директора Департаменту фінансів Чернігівської ОДА . У зустрічі взяли участь Гунько А.Г. – Народний депутат Верховної Ради України, Бойко В.Б. – голова Дмитрівської селищної ради, Бондар А.П. – начальник відділу освіти.

У ході зустрічі було обговорено низку питань, які стосуються освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників, зміни у формулі розподілу, правових відносин з працівниками освіти у громадах.

Профспілкова сторона звернула особливу увагу на законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питань формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення» №3515, прийнятого у першому читанні 02.06.2021 р., щодо неприпустимості прийняття зазначеного законопроекту, як такого, що значно звужує права працівників, зокрема педагогічних і науково-педагогічних.

На момент проведення зустрічі обласна організація отримала відповіді на свої звернення щодо цього законопроекту від Б.В. Приходька – Народного депутата від Чернігівської області та Г.М. Третьякової – Голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. У відповіді йдеться мова про те, що наразі відбувається формування персонального складу робочої групи та збір пропозицій і поправок суб’єктів права законодавчої ініціативи до проекту закону для їх опрацювання. Народні депутати України – члени комітету ознайомлені з зверненням Чернігівської обласної організації освітянської Профспілки з метою його можливого використання у законопроектній роботі.

Діалог відбувся. Маємо надію на краще.

20210623_101155

 

20210623_101207

 

20210623_101308

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>