1613986872989Зважаючи на зміни у законодавчій базі щодо фінансування та повноважень територіальних органів влади у листопаді минулого року президія комітету Чернігівської обласної організації Профспілки розглянула питання про формування структури обласної організації в умовах змін адміністративно-територіального устрою. Було прийняте рішення забезпечити збереження організаційних ланок Профспілки, не допускати необґрунтованої ліквідації навчальних закладів, установ освіти в новоутворених територіальних громадах і вживати заходів щодо створення в них первинних профспілкових організацій Профспілки , де такі організації ще не створені.

На виконання постанови президії комітету обласної організації нещодавно представники закладів освіти, які входять до Понорницької територіальної громади, на установчих зборах одноголосно створили Понорницьку селищну первинну організацію Профспілки працівників освіти і науки України Головою первинної організації обрано Мороз Оксану Миколаївну.

Такі ж збори відбулися і у Березнянській територіальній громаді. Там учасники зборів своїм рішенням створили Березнянську селищну первинну організацію Профспілки працівників освіти і науки України . Головою первинної організації обрали Козянко Тетяну Миколаївну.

На зборах в обох громадах – були присутні Дудка Н.В.- заступник голови обласної організації та Лугина О.В. – юрисконсульт обласної організації.

Учасники зборів обох організацій обрали профспілковий комітет, ревізійну комісію і прийняли рішення зареєструвати первинну профспілкову організацію в органах юстиції.

Станом на сьогоднішній день в обласній організації вже створено 40 первинних профспілкових організацій Профспілки у територіальних громадах і процес створення таких організацій продовжується.

1613986951930

1613987210957

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>