Засідання Ради освіти ЦК Профспілки10-12 травня 2017 року на базі санаторію «Аванград» (м. Немирів, Вінницька область) відбулося виїзне засідання Ради освіти ЦК Профспілки з порядком денним «Спортивно-масова та оздоровча робота серед спілчан – важливий мотиваційний чинник профспілкового членства».

У роботі Ради взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступник Голова Профспілки Любов Гарбаренко, Голова Ради освіти Сергій Пугачов, члени Ради. Також в заході взяла участь Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки.

Сергій Пугачов поінформував присутніх про досвід Вінницької обласної організації Профспілки щодо системного підходу в питаннях організації спортмасової, оздоровчої роботи та реалізації обласної програми «Оздоровлення і відпочинок».

Учасники засідання обмінялися думками та визнали цей напрям роботи важливим мотиваційним чинником профспілкового членства і окреслили завдання на черговий літній оздоровчий період.

На засіданні Ради були обговорені питання, пов’язані з підготовкою проекту закону «Про освіту», положення якого викликають занепокоєння серед спілчан. Зокрема, тих, що звужують порівняно з чинним законодавством, права і гарантії освітян.

Члени Ради прийняли рішення звернутися до Голови Верховної Ради України, Парламентських комітетів з питань науки і освіти, з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, з питань бюджету, всіх депутатських фракцій та груп щодо недопущення звуження прав та гарантій педагогічних та науково-педагогічних працівників, спеціалістів, зменшення фінансового забезпечення галузі тощо.

Також Рада освіти підтвердила позицію ЦК Профспілки щодо недопустимості перегляду суми відрахувань до Федерації профспілок України та залишення її в межах попередніх кошторисів, затверджених відповідними виборними організаційними ланками.

Члени ради стали учасниками відкриття 35-тих обласних змагань з туристського багатоборства серед педагогічних працівників Вінниччини та ознайомилися з базою санаторію «Авангард» та дитячого табору «Сокілець».

За інформацією сайту ЦК Профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>