IMG_731123 грудня відбувся ХІ пленум комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Пленум розглянув хід виконання Основних напрямів діяльності Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2016-2020 роки.

Учасники пленуму ознайомилися з інформацією з даного питання та прийняли відповідну постанову.

Наступним питанням порядку денного було обговорення проведення ХХ звітно-виборної конференції Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Учасники пленуму затвердили звітну доповідь комітету на звітно-виборну конференцію і доручили голові обласної організації бути доповідачем з даного питання.

Пленум розробив і затвердив рекомендації щодо порядку денного, регламенту роботи звітно-виборної конференції.

Були затверджені пропозиції щодо кількісного та персонального складу робочих органів конференції та постійних комісій обласної організації .

Перед початком пленуму відбулося засідання президії комітету. Президія розглянула питання про роботу первинних профспілкових організацій Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування та Чернігівського професійного будівельного ліцею по удосконаленню організаційної роботи та залученню працівників і учнів закладів у члени Профспілки.

Президія відзначити послідовну роботу   комітетів первинних профспілкових організацій закладів професійно-технічної освіти по залученню працівників і учнів у члени Профспілки і намітила шляхи покращення організаційної роботи та подальших дій профкомів з питань мотивації профспілкового членства.

Члени президії внесли зміни до бюджету комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2019 рік та затвердили показники бюджету комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2020 рік.

Було прийнято ще ряд постанов з питань фінансової та організаційної діяльності.

IMG_7303

 

IMG_7314

 

IMG_4166 IMG_7276 IMG_7288 IMG_7289 IMG_7300

Tagged with:
 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>