X пленум ЦК Профспілки: підготовка до VІII З’їзду29 жовтня 2015 року у Києві відбувся X пленум ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. Засідання вели члени Бюро президії на чолі з Головою Профспілки Георгієм Трухановим. Метою засідання стали обговорення проектів основних документів VІII з’їзду Профспілки, стану його підготовки та зміни у складі керівних виборних органів Профспілки. Із доповідями з окреслених питань виступили заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко та голова мандатної комісії, голова Київської обласної ради Анатолій Цикалюк.

Голова Профспілки Георгій Труханов акцентував увагу делегатів на першочергових завданнях, які сьогодні постають перед освітянською організацію у зв’язку з реформуванням галузі та новими законопроектами. «…І лише солідарність дій усіх ланок Профспілки і оперативне реагування на зміни, що відбуваються в усіх сферах суспільного життя, допоможуть у відстоюванні прав та гарантій освітян», – підкреслив очільник Профспілки. А для досягнення позитивного результату варто задіювати усі важелі й методи спілкування та тиску на владу – від подання електронних петицій на сайті Президента України до збору «живих» підписів учителів і викладачів, молоді, яка навчається, щодо недопущення звуження прав освітян при реформуванні галузі.

X пленум ЦК Профспілки: підготовка до VІII З’їздуДо обговорення питання та висловлення своїх міркувань долучилися колеги з Києва, Тернополя, Львова, Вінниці та інших областей. Активну участь в засіданні пленуму взяли і представники Чернігівщини: Тетяна Матвеєва – голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України та Ольга Деркач – голова Чернігівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Загалом учасники заходу ґрунтовно обговорили усі питання порядку денного й прийняли відповідні постанови щодо підготовки звітних документів до VІII з’їзду та Основних напрямів роботи на наступні п’ять років.

За матеріалами прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України

X пленум ЦК Профспілки: підготовка до VІII З’їзду

X пленум ЦК Профспілки: підготовка до VІII З’їзду

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>