Всеукраїнські змагання з шахів – перемога у Чернігівчан! Чернігівська обласна організація Профспілки щиро вітає наших спортсменів з тріумфом на всеукраїнських змаганнях! Бажаємо успіхів, добра, творчої наснаги та вдосконалення своїх практичних навичок та майстерності! Спорт і Профспілка об’єднує!

3 березня 2018 року завершилися Всеукраїнські змагання з шахів серед членів Профспілки працівників освіти і науки України. У спортивному святі взяли участь понад 70 гравців, серед яких – 23 вчителі ЗНЗ та 5 директорів шкіл; 11 викладачів та працівників ВНЗ; 16 тренерів ДЮСШ; 15 керівників гуртків і працівників позашкільних навчальних закладів та два пенсіонери.

В останній змагальний день, після ознайомлення з протоколом засідання суддівської колегії, розпочалася урочиста частина нагородження та закриття, яку провели Любов Гарбаренко – заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, Юрій Пепа – головний суддя змагань і члени Головної суддівської команди.

Всеукраїнські змагання з шахів – перемога у Чернігівчан!Отож, за підсумками трьох днів змагань переможцями у командному заліку визнано команду Чернігівської області, яку нагородили дипломом, кубком та грошовою премією у розмірі 5000 гривень, а учасників – дипломами та золотими медалями.

Склад нашої команди-переможниці: Євгенія Майборода — тренер-викладач комплексної ДЮСШ №1 м. Чернігова, міжнародний майстер/майстер спорту; Антоніна Кологойда — старший викладач кафедри АТГМ Чернігівський національний технологічний університет, кандидат в майстри спорту; Валерій Плаксін — тренер-викладач комплексної ДЮСШ №1 м. Чернігова, кандидат в майстри спорту; Юрій Куценко — тренер-викладач комплексної ДЮСШ №1 м. Чернігова, кандидат в майстри спорту.

Головною суддівською колегією за пропозицією представників команд було прийнято рішення про додаткове відзначення в особистому заліку за кращі показники на дошках серед чоловіків та жінок. І тут серед переможців є представники Чернігівщини! І місце на 1-й жіночій дошці здобула Євгенія Майборода.

За матеріалами прес-служби Профспілки працівників освіти і науки України

Всеукраїнські змагання з шахів – перемога у Чернігівчан!

Всеукраїнські змагання з шахів – перемога у Чернігівчан!

Всеукраїнські змагання з шахів – перемога у Чернігівчан!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>