ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від імені президії звернулася до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України щодо зволікання Кабінетом Міністрів України з прийняттям рішення про підвищення з 1 грудня цього року розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки.

У зв’язку зі збільшенням з 1 грудня відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» розміру мінімальної заробітної плати до 1218 грн. грошовий розрив між цим державним стандартом та посадовим окладом працівника 1 тарифного розряду ЄТС збільшився з 295 до 366 грн.

Відсутність рішення Уряду про підвищення базового посадового окладу ЄТС одночасно зі збільшенням мінімальної зарплати призвела до дискримінації в оплаті праці працівників бюджетної сфери.

Повний текст звернення розміщено на сайті Профспілки.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>