На звернення ЦК Профспілки від 10.03.2016 № 02-5/172 до Кабінету Міністрів України з приводу фінансового забезпечення професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році та сприяння у спрямуванні на їх потреби частини нерозподілених вільних залишків коштів місцевих бюджетів за його дорученням надано відповідь Міністерством фінансів України.

У листі повідомляється, що стовідсотково профінансовано видатки відповідно до розпису на січень-квітень, які виділено з стабілізаційної дотації у обсязі 500 млн. гривень обласним бюджетам, як фінансову підтримку для професійно-технічних навчальних закладів, з метою їх подальшого розподілу між містами обласного значення, де є реальна обмеженість ресурсу.

Обсяг нерозподілених вільних залишків коштів обласних бюджетів та бюджетів міст обласного значення, які є додатковим ресурсом для фінансування професійно-технічної освіти, зменшився з 13,1 млрд. гривень на початок року до 7,3 млрд. гривень станом на 1.04.2016 року.

Приріст надходжень до загального фонду місцевих бюджетів проти січня-березня минулого року склав 9,5 млрд. гривень.

Кабінетом Міністрів надано низку доручень головам обласних державних адміністрацій щодо вжиття заходів для забезпечення фінансування професійно-технічних навчальних закладів у повному обсязі.

З повним текстом листа можна ознайомитися на сайті Профспілки.

Управління соціально-економічного захисту ЦК профспілки

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>