У жовтні 2014 року працівники апарату Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України провели дні обкому у Щорському районі, де вивчали питання про роботу комітету та первинних профспілкових організацій, спрямовану на додержання статутних вимог у частині організаційного та фінансового зміцнення Профспілки, посилення виконавчої дисципліни, мотиваційних аспектів профспілкового членства.

Після спілкування із спілчанами було проведено навчання голів первинних профспілкових організацій.

Перед учасниками семінару виступила Тетяна Булденко начальник відділу освіти Щорської райдержадміністрації, яка проінформувала про поточну ситуацію з недостатнім фінансуванням закладів освіти району, що стало причиною заборгованості з виплати заробітної плати.

Звертаючись до учасників семінару, Тетяна Матвеєва — голова обласної організації Профспілки, розповіла про дії Профспілки, які передбачають не допустити зниження соціальних стандартів. З цією метою виборними органами усіх рівнів використовується увесь арсенал заходів: направлення звернень до органів влади, моніторинг і виявлення заборгованості, зустрічі з представниками влади, розгляд питань на засіданнях виборних органів із запрошенням представників влади, звернення на «гарячі лінії», акції протесту, колективні трудові спори.

На семінарі виступив юрисконсульт обласної організації Профспілки Олексій Лугина. Він зупинився на питаннях ведення трудових книжок, укладення колективних договорів та здійснення контролю за їх виконанням, а також звернув увагу голів організацій на механізмами захисту прав членів Профспілки через договірні норми. Продовжила навчання заступник голови обласної організації Профспілки Ніна Дудка, яка зупинилась на широкому спектрі питань організаційної роботи.

Працівники апарату обкому Профспілки відповіли на численні питання спілчан та надали практичні поради щодо різних аспектів роботи профспілкових організацій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>