Атестаційна комісія24 квітня 2020 року в Управлінні освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації відбулося засідання атестаційної комісії III рівня.

Вперше засідання проведено в онлайн режимі з дотриманням вимог листа Міністерства освіти і науки України від 27.03.2020 № 1/9-179 «Щодо проведення атестації педагогічних працівників у 2020 році в умовах карантину».

Усі члени атестаційної комісії у складі 20 осіб зареєструвалися та взяли участь у засіданні. Засідання проведено головою комісії – начальником Управління освіти і науки Миколою Конопацьким. Начальник Управління звернув увагу на нові умови проведення засідання. Поінформовано, що до атестаційної комісії надійшли матеріали на 284 педагогічних працівників з 59 установ і закладів освіти області, а саме:

- 14 відділів освіти районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та управлінь освіти міських рад (23 методисти);

- 12 закладів фахової передвищої освіти та Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського (76 педагогічних працівників);

- 14 закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування (94 учителя та вихователя);

- 12 закладів професійної (професійно-технічної) освіти (58 викладачів та майстрів виробничого навчання);

- 3 обласних ліцеїв (23 учителя);

- 4 обласних закладів позашкільної освіти (10 методистів та керівників гуртків).

Заступник начальника Управління – начальник відділу загальної середньої та корекційної освіти Олена Соронович доповіла про результати розгляду поданих матеріалів за категоріями закладів і установ освіти.   Члени комісії мали змогу вносити пропозиції та голосувати в онлайн режимі. За результатами голосування прийнято відповідні рішення. Крім того, відповідно до п. 2.14 Типового положення про атестацію педагогічних працівників від 06 жовтня 2010 року № 930 (зі змінами) сьогодні атестаційною комісією III рівня Управління освіти і науки облдержадміністрації проатестовано на відповідність займаній посаді 40 працівників керівного складу з 19 закладів освіти області:

-6 директорів та 12 заступників директорів з 8 закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування;

-1 директор та 2 заступники директорів з 2 закладів фахової передвищої освіти;

4 заступники директорів з 3 обласних закладів позашкільної освіти;

4 директори та 10 заступників директорів з 6 закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Наразі готується наказ Управління освіти і науки про атестацію педагогічних працівників закладів та установ освіти Чернігівської області.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>