В Чернігівській міській організації Профспілки підтримують зв’язок поколіньУ кожної людини є свій сенс життя, тобто те, чим і заради чого вона живе. Сім’я, діти, онуки і, звичайно ж, робота. Немало і небагато – близько 40 років свого життя ми присвячуємо саме їй. Найбільше це стосується людей, професія яких гордо звучить –Учитель.

Минає час і наші педагоги стають ветеранами педагогічної праці, та незважаючи на сиві скроні, на їхніх обличчях і досі щира усмішка, а в очах мудрість. Важливо, щоб у цей період життя людина не відчувала себе відірваною від колективу, у якому пройшли найкращі роки. Президією комітету Чернігівської міської організації Профспілки створено клуб ветеранів педагогічної праці.

Третій рік поспіль він є місцем теплого спілкування. Адже, прийшовши сюди, ветерани, насамперед, обмінюються своїми думками і згадують цікаві моменти свого життя. Ці люди своїми досягненнями принесли славу і визнання професії. Вони вписали в історію педагогічного руху нашого міста багато незабутніх і яскравих сторінок.

Ветерани закладів освіти і сьогодні не стоять осторонь від життя трудових колективів, допомагають у вирішенні організаційних і методичних питань. Вони завжди бажані гості на святкових вечорах, зустрічах, різноманітних зібраннях.

Не залишає Профспілка поза увагою молодих учителів, які щойно після закінчення вищого навчального закладу прийшли засівати зерна знань у дитячі серця, поповнивши велику освітянську сім’ю Чернігова.

В Чернігівській міській організації Профспілки підтримують зв’язок поколіньЩорічно на початку нового навчального року в науково-методичному центрі управління освіти Чернігівської міської ради відбувається зустріч поколінь. Молодих колег, які тільки вчора стали на свій життєвий освітянський шлях, вітають ті, хто колись запалювали іскру знань у дитячих душах , кому люди зобов’язані своїми життєвими й професійними перемогами, ті, трудовий шлях яких у різні роки був пов’язаний з освітою, а тепер вони на заслуженому відпочинку. Це директори шкіл, завідуючі дошкільних закладів, ветерани педагогічного руху. Тепла атмосфера свята, душевні спогади про кращі роки свого освітянського життя, щирі слова учасників зустрічей не залишають нікого байдужим.

Традиційно молодих колег на таких зустрічах урочисто вітає Чернігівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України. З рук профспілкового лідера Янченка Олексія Михайловича вони отримують профспілкові квитки, пам’ятку члена Профспілки.

Багато почесних звань та відзнак у освітян, але все-таки, мабуть, найвище звання — «Улюблений учитель, вихователь». То ж бажаємо, щоб усі були удостоєні цього звання.

Ірина Ведь
заступник голови Чернігівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>