BLOG_how-to-motivate-students

Кабінет Міністрів України почув профспілкове студентство, яке звернулося до Уряду в День студента, та повернув норму, що стосується кількості одержувачів академічних стипендій до рівня 40-45%.

Про це зазначено у Постанові Кабінету Міністрів України, прийнятій 2 грудня 2021 року № 1256, і оприлюднено на Урядовому порталі.

Нагадаємо, що раніше Постановою КМУ від 1 вересня 2021 року № 933 було знижена кількість стипендіатів до 35-40%.

Так, відповідно до постанови № 1256, тепер кожен семестр вчена рада вишу визначає однаковий для всіх факультетів, навчально-наукових інститутів (відділень), курсів та спеціальностей (предметних спеціальностей, спеціалізацій*) ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами семестрового контролю.

Цей показник встановлюється у відсотках (в діапазоні від 40 до 45) фактичної кількості студентів денної форми здобуття освіти, які навчаються за державними (регіональними) замовленнями.

Завантажити постанову postanova_1256.pdf [220,09 Kb][161] Завантажити Переглянути документ онлайн

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>