Суд знову став на бік члена ПрофспілкиПеремога! Чернігівський обласний апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу відділу освіти Носівськоі ОТГ та залишив без змін рішення Носівського районного суду в справі про звільнення Бондарчука Є.Г. Наводимо інформацію зі сторінки Євгена Бондарчука в мережі Facebook:

“ДЯКУЮ!
Хай ця інформація звучить як реклама, але так воно і є. Я сьогодні щиро дякую всім хто був зі мною весь цей час, доки я боровся за правду. Але особлива подяка всій обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України, а конкретніше – її голові Матвеєвій Тетяні Анатоліївні і юрисконсульту Лугині Олексію Володимировичу!

Ще влітку минулого року, коли постала ця проблема я був спантеличений і не одразу зважився протиставити себе керівництву. Всі боялися і я теж. Проте в розмові з Тетяною Анатоліївною я почув щирі слова підтримки та заклик діяти, не коритися беззаконню. І я повірив їй. А вже Олексій Володимирович підготував весь пакет документів і став моїм представником у суді. І все це – безкоштовно!

Тому сьогодні ми маємо спільний результат. Профспілка – ось де реальна сила та захист! У перехідний період (а ми всі в ньому перебуваємо постійно) активізуються люди, яким начхати на права трудящих. Саме тоді небайдужим доводиться відстоювати свої свободи і краще це робити у великій групі – Профспілці. Саме в профспілці, адже ця організація має багато специфічних повноважень і важелів впливу за нашими законами. Кажу Вам це фахово, як колишній голова районної профспілкової організації і як рядовий її член. В єдності наша сила!”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>