Створені первинні організації Профспілки у Менській та Комарівській ОТГ27 жовтня рішення про створення первинної профспілкової організації прийняли члени Профспілки, що представляли 19 профспілкових організацій в Менській ОТГ. Обрано профком новоствореної організації та голову, яким став діючий голова районної організації Профспілки Кулагін Віктор Олександрович.

Від обласної організації Профспілки на зборах були присутні голова обласної організації Профспілки Матвеєва Т.А., юрисконсульт Лугина О.В., які провели навчання профактиву з питань впровадження нового Закону України «Про освіту» та мотивації членства в Профспілці.

Створені первинні організації Профспілки у Менській та Комарівській ОТГ1 листопада, спілчани з 6 навчальних закладів Комарівської ОТГ зібрались, щоб також створити власну профспілкову організацію в громаді. Більшістю голосів учасники зборів висловили довіру Демченку Олегу Васильовичу стати їх лідером. У зборах взяв участь Комарівський сільський голова Кантур Ю.І., з яким голова обласної організації Профспілки Матвеєва Т.А., юрисконсульт Лугина О.В. обговорили впровадження в громаді нового Закону «Про освіту», особливості передачі навчальних закладів після з нового року та перспективу освітньої мережі громади. З учасниками зборів проведене навчання.

Таким чином, профспілкові організації освітянської профспілки вже створені у 15 об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини.

Створені первинні організації Профспілки у Менській та Комарівській ОТГ

Створені первинні організації Профспілки у Менській та Комарівській ОТГ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>