FB_IMG_1695626050720Вже вкотре переконуюся, що робота зі студентською молоддю визначає мій ритм серцебиття: він пришвидшується коли вони сміються, радіють, співають; стихає, коли негаразди, і… на хвилину зупиняється, коли приходить сумна звістка з фронту…
21 вересня навіть сам Гоголівський корпус зачаровано і дуже гордовито споглядав за виступами нашої талановитої студентської молоді. Я не знаю більш зачарованого простору в Ніжині, ніж біля корпусу університету. Колони підсвічувалися вогнями і глядачі, що прийшли, допомагали створювати чудову атмосферу ліхтариками своїх телефонів. Кожен твір, що виконувався, був підібраний виважено, ніс в собі інформаційний потік українського сьогодення .
Теплий осінній вечір, прекрасна погFB_IMG_1695626037814ода і чудові молоді обличчя, що хотіли донести до глядача, незважаючи ні на що: вистоїмо і переможемо! Ініціативна молодь, творчий проект “НА СТИЛІ” неодноразово показували свій креатив і талант.
Захід був благодійний, тому дякуємо усім присутнім, що долучилися до збору коштів. НДУ для ЗСУ. Україна дійсно єднає серця в прагненні до Перемоги! Хочу подякувати усім студентам, що показали свої таланти, студентському  аматорському ансамблю  пісні і танцю “КАМЕЯ”, виконавцям пісень.
Окрема подяка організаторам заходу, зокрема  профкому студентів, який очолює  Іванюк Сергій, ректору НДУ імені Миколи Гоголя Олександру Самойленку за постійну підтримку студентських  ініціатив.
І найбільша подяка Збройним Силам України за можливість жити, творити і працювати на благо України!

ВІТАЛІНА СКОРОХОД, начальниця відділу виховної роботи,
соціокультурної діяльності та промоції
Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>