Студентські профкоми продовжують звітувати про свою роботу21 грудня в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації студентів, на якій були присутні делегати від кожної профспілкової групи.

У роботі конференції взяли участь Ніна Дудка – заступник голови Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Світлана Харченко – заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ, Валерія Матвієнко – голова студентської ради коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

Студентські профкоми продовжують звітувати про свою роботуДелегати конференції заслухали звіт голови профкому Лариси Буйної про роботу профкому за 2015 та 2016 роки. У ході обговорення доповіді учасники конференції відзначили, що робота профкому була спрямована на захист прав членів профспілки, збереження та забезпечення їх соціальних пільг та гарантій. Зокрема, були обговорені питання безпеки навчально-виховного процесу, організації культурно-масової, волонтерської та спортивної роботи, фінансового стану організації. У ході конференції було відзначено і про співпрацю з органами студентського самоврядування.

Лариса Буйна подякувала обласному комітету Профспілки працівників освіти і науки України за надання практичної допомоги в усіх напрямах роботи організації, а також висловила подяку адміністрації, всім членам профспілкової організації та всьому колективу коледжу за співпрацю, підтримку і взаєморозуміння. «Вся робота, яка зроблена за звітний період, – це заслуга дружньої профспілкової команди» – зазначила у своєму виступі голова організації.

На конференції було прийнято рішення про діяльність профкому на найближчу перспективу, зокрема, про посилення роботи по залученню студентів до Профспілки працівників освіти і науки України, обрано заступника голови первинної організації та прийняте нове Положення про первинну профспілкову організацію студентів коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

Лариса Буйна
голова первинної профспілкової організації студентів Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ

Студентські профкоми продовжують звітувати про свою роботу

Студентські профкоми продовжують звітувати про свою роботу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>