Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологійСтудентські роки – найщасливіші у житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта, і відбувається перше знайомство з профспілкою.

Напередодні Дня студента, в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій (КТКТ) Чернігівського національного технологічного університету відбулось традиційне дійство — конкурс «Презентація груп І курсу», знайомство з талановитими студентами нового набору, які поповнили студентську профспілкову сім’ю.

Першокурсники, що лише ввійшли в родину студентства та профспілкової організації КТКТ , мали гарну нагоду продемонструвати свої унікальні здібності.

Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологійАктовий зал був переповнений глядачами, які переконалися, що серед студентів коледжу є дуже багато талановитих, по-справжньому обдарованих молодих особистостей. Це спортсмени, поети, танцюристи, співаки, музиканти, які прославляють навчальний заклад та гордо несуть звання студента!

Студентські роки – це незабутній період у житті. А такі конкурси не лише згуртовують молодь навколо спільної мети, а й дають можливість проявити таланти. Дуже втішно, що майбутні автомобілісти, економісти та програмісти є всебічно розвиненими особистостями, допитливі, талановиті, вміють мріяти і творити. А в нашому коледжі, завдяки профспілковій організації студентів, створені всі необхідні умови для розвитку і примноження здібностей студентів.

Конкурсів без переможців не буває, поза сумнівом – участь кожної групи уже є перемогою – перемогою над собою. Але найартистичнішими, найзгуртованішими, найкреативнішими, найкращими першокурсниками стали студенти групи КТ-1601. Голова студентського профкому Лариса Буйна привітала переможців конкурсу «Презентація груп І курсу» та вручила їм солодкі призи.

Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій

Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій

Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій

Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій

Студентське свято в Коледжі транспорту та комп’ютерних технологій

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>