1671098522052 (1)У Національному університеті “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка вітали переможців конкурсу “Студент року 2022″.
Цей конкурс в університеті було започатковано  у 1999 році.
Відтоді лише 2020 року через обмеження, викликані  Covid-19, конкурс не проводився. Навіть поточного 2022 року, попри війну і блекаути, керівництво університету, студентське самоврядування і профспілкова організація студентів вирішили не порушувати добру традицію і провести конкурс.
Переможців  конкурсу «Студент року» визначають у 9-ти номінаціях, а саме: «Відмінник навчання», «Студент-науковець», «Відкриття року», «Талант року», «Творча особистість», «Громадський діяч», «Спортсмен року», «Студент активіст», «Профспілковий діяч».1671098552019 (1)
Як завжди претендентів, гідних вибороти перемогу в кожній із номінацій, було багато, а тому в деяких із них  журі визначило по два переможці. Відтак, «Студентами року – 2022» стали 13 студентів із семи факультетів та інститутів.
Попри економічні проблеми, керівництво університету знаходить можливості для матеріальної винагороди переможцям конкурсу, які впродовж останніх років отримують її у розмірі 5000 тисяч гривень.
Упродовж останніх років профспілкова організація студентів визначає кращих студентів у номінації «Профспілковий діяч». Усе це сприяє популяризації Профспілки серед молоді й позитивно впливає на залучення студентів до організації. Призери у номінаціях «Талант року» і «Творча особистість» уже дек1671098642811 (1)ілька останніх років отримують від профспілкової організації студентів грошові винагороди.  Адже участь у цих номінаціях потребує чималих матеріальних затрат.
Але не матеріальний стимул є вирішальним для участі студентів у конкурсі. Передусім, це – моральне задоволення, відчуття особистісного росту й публічного визнання. Тут вони стверджуються як талановиті і непересічні особистості. І це дає поштовх на досягнення нових знань і нових перемог.
А ще – очі батьків і друзів, сповнені гордості за успіх близької людини.
З усього видно, що конкурсу бути !
«Студенту року» в НУЧК імені Т.Г. Шевченка жити й надалі!
Українське студентство, українська молодь у чергове довела, що є достойною складовою і запорукою майбутнього розвитку України.                                                                                                     

Дмитро Гапоненко – голова Первинної
профспілкової організації студентів
Національного університету “Чернігівський колегіум”
імені Т.Г. Шевченка

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>