20221227_112953Напередодні новорічних свят відбулося розширене засідання президії комітету Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за участі голів організаційних ланок.
Розпочалося засідання президії з питання стану виплати заробітної плати працівникам закладів і установ  освіти області та використання залишків освітньої субвенції місцевими органами влади на кінець року. Голови організаційних ланок поінформували  членів президії про ситуацію щодо  виплат заробітної плати  та інших виплат у кожній громаді. За їхньою інформацією заборгованості по заробітній плати немає. В окремих громадах за рахунок залишків освітньої субвенції надаються премії, винагорода та інші виплати.  Члени президії відмітили, що така ситуація склалася завдяки  тому, що питання виплати заробітної плати  знаходиться на постійному контролі обласного комітету та  голів організаційних ланок.
Президія розглянула питання про план роботи обласної організації на 2023 рік. Враховуючи військовий стан  у країні і виклики для Профспілки, було затверджено оптимістичний план подальшої роботи обласної організації у питаннях соціально-економічного  та матеріального захисту спілчан.20221227_120504
Інші питання засідання президії стосувалися грошових виплат та матеріальної допомоги членам Профспілки, які постраждали внаслідок військових дій на території Чернігівщини.
У кінці зібрання голова обласної організації Тетяна Матвеєва поздоровила усіх присутніх з прийдешніми святами і  вручила нагрудний знак ЦК Профспілки «Профспілковий лідер» голові Ніжинської районної організації Інзі Чеботаєвій та голові Первинних профспілкових організацій Коропської та Понорницької територіальних громад Оксані Мороз.
Запрошені на розширене засідання президії керівники  профспілкових ланок щиро подякували працівникам апарату обласної організації за те, що вболівають за справу, допомагають  організаціям і завжди ідуть попереду.
                                                      Слава ЗСУ!  Слава Україні ! Героям слава!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>