Шановні колеги! Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України працює в соціально-політичних та економічних умовах, що постійно змінюються. Сучасні виклики вимагають нових знань, інноваційних форм і методів роботи.

Для профспілок усіх рівнів, їхніх керівників та виборного профактиву звіти і вибори – напружена та відповідальна пора. Це своєрідний екзамен перед членами Профспілки, які довірили їм очолити захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів.

Дуже важливо, щоб вагома в житті кожної профспілкової організації подія – звітно-виборні збори – пройшла на високому професійному рівні з дотриманням статутних норм, щоб вона не лише максимально сприяла закріпленню позитивного досвіду, а й допомогла подолати існуючі в профспілковій діяльності труднощі, усунути недоліки і виявити приховані резерви.

Під час організації цього важливого заходу виникає чимало запитань щодо підготовки проведення звітно-виборних зборів і оформлення документації.

Сподіваємося, що представлені у збірнику рекомендації допоможуть вам змістовно і ефективно провести звітно-виборну кампанію.

Завантажити документ: Iнформацiйний_збiрник_№3_2014

З повагою,
голова Чернігівської обласної організації
Профспілки працівників освіти і науки України           Т.А.Матвеєва

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>