Проведено черговий профспілковий урок у професійно-технічному навчального закладіЧернігівська обласна організацій Профспілки працівників освіти і науки України продовжує проводити профспілкові уроки для учнів професійно-технічних навчальних закладів. Черговий навчальний захід відбувся в Чернігівському професійному ліцеї побуту, де діє об’єднаний профком працівників і учнів на чолі з головою первинної профспілкової організації Ніною Івановою.

Профспілкові уроки у цьому закладі проводяться на початку нового навчального року вже декілька років поспіль. Метою їх проведення є залучення молоді до суспільного життя, знайомство з трудовим законодавством України, правами неповнолітніх та діями щодо їх захисту. Учні дізнаються про діяльність профспілкових організацій та допомогу, яку вони надають своїм членам.

Проведено черговий профспілковий урок у професійно-технічному навчального закладіПеред учнями виступили викладач історії ліцею Віталій Рижий та Олена Щепотьєва — заступник керівника Центру освіти дорослих “Перспектива” НМЦ профспілок Чернігівської області. Вони познайомили учнів з історією виникнення профспілок, їх функціями і завданнями в навчальному закладі. Голова первинної профспілкової організації ліцею анонсувала акції, свята та конкурси, що проводяться за безпосередньої участі профспілкової організації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>