Профспілки шукають своє місце в умовах створення об'єднаних територіальних громадПротягом 15-16 лютого у Федерації профспілок Рівненщини працювала постійна комісія Федерації профспілок України з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху. Члени цієї комісії – профспілкові лідери, представники різних областей України, голови центральних комітетів та обласних галузевих профоб’єднань.

Учасники засідання працювали над питанням налагодження діяльності профспілкових організацій в умовах децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад. У ході дискусії з обговорюваних питань була напрацьована консолідована позиція, викладена в “Рекомендаціях щодо особливостей діяльності в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад”, які будуть подані на розгляд Президії та Ради ФПУ.

Активну участь в обговоренні і роботі над рекомендаціями взяла член комісії Тетяна Матвеєва — голова Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

За інформацією сайту Федерації профспілок України

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>