Профспілка запросила дітей спілчан Чернігівщини до казки!Традиційно в новорічні свята Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України дарує дітям свято. Цього року більше 1500 дошкільнят та школярів отримали запрошення на вистави в обласному центрі від Організації.

Маленькі глядачі мали можливість відвідати найкращі сцени міста — Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм та Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г Шевченка.

Профспілка запросила дітей спілчан Чернігівщини до казки!На різдвяно-новорічній Ялинці в Філармонії дітлахів зустрів Святий Миколай! До нього приєдналися казкові герої — чарівна Свинка, яка любить співати, і Цап, що краще за всіх танцює. Їм протистояли Вовк і Лисиця. І усі змагалися за подарунки від Святого Миколая за кращу виконавську майстерність.

Хлопчики та дівчатка не лише подивилися святкову інтермедію у виконанні артистів філармонійного центру, а й самі взяли в ній участь — зачитуючи віршики чи співаючи пісеньки.

Натомість Театр здивував маленьких глядачів музичною казкою «Всі миші люблять сир». І діти, і їх батьки насолодилися веселою яскравою історією про мишей, яким притаманні справжні шекспірівські пристрасті – кохання, розбрат між двома сім’ями, примирення і торжество дружби.

В період новорічних канікул профспілкові організації в районах та містах провели святкові заходи, де більше 16000 дітей спілчан отримали подарунки та солодощі.

Профспілка запросила дітей спілчан Чернігівщини до казки!

Профспілка запросила дітей спілчан Чернігівщини до казки!

Профспілка запросила дітей спілчан Чернігівщини до казки!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>